Gadżety nie z tej planety

Skoro mowa o gadżetach nie z tej planety, to muszą być one albo kosmicznie fajne albo kosmicznie…drogie. W dzisiejszych czasach szukając ciekawego prezentu dla kogoś albo po prostu fajnej zabawki dla siebie, mamy naprawdę ogromny wybór. Możemy przebierać w różnych propozycjach albo typowo męskich, albo z jakiegoś ulubionego filmu. Sklepy stacjonarne, ale przede wszystkim internetowe przepełnione są różnego rodzaju gadżetami. Musisz zastanowić się tylko, czego Ty potrzebujesz. 

Bardzo dużo gadżetów jest produkowanych z motywem “Gwiezdnych Wojen”. Ubrania, kubki, breloczki, tostery, a nawet biegające budziki…to wszystko możemy znaleźć w sklepach. 

Jesteś miłośnikiem robienia zdjęć lub filmów? W ostatnim czasie bardzo popularne stały się drony… Dzięki nim możesz sfilmować ziemię z lotu ptaka i uchwycić bardzo ciekawe ujęcia, które na pewno zrobią wrażenie na Twoich znajomych i nie tylko. Jest to fajny, ciekawy i produktywny sposób na spędzenie wolnego czasu i kto wie – może Twoje zdjęcia czy nagrania okażą się tak dobre, że będziesz mógł je komuś odsprzedać albo wykorzystać do stworzenia czegoś?

Na rynku możemy także znaleźć różnego rodzaju śmieszne gadżety, na przykład hologramy do toalety. Jak one działają? W toalecie wyświetla się pole, w które musisz trafić. Brzmi dziwnie? Ale ile może przynieść zabawy i śmiechu!

A może kochasz trenować? Warto zaopatrzyć się w zaskakujące akcesoria treningowe, takie jak haki czy rękawiczki!

Śmieszne gry, ubrania, zabawki dla “dużych dzieci” – jest tego naprawdę sporo, wystarczy tylko poszukać. Możemy się założyć, że o istnieniu większości rzeczy nie mieliście nawet pojęcia! Nie będziemy tutaj zdradzać, jakie one są, polecamy poszukać w internecie, a na pewno znajdziecie wiele ciekawych gadżetów i kto wie – może prezenty na zbliżające się okazje dla swoich bliskich będziecie mieli już wybrane? Życzymy powodzenia w kosmicznych poszukiwaniach!